درباره ما

امروزه با پیشرفت علم پزشکی، طیف وسیعی از روش‌های جراحی زیبایی و مراقبت از پوست وجود دارد. از این طیف می‌توان به جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)، جراحی افتادگی پلک چشم (بلفاروپلاستی)، کاشت مو به روش‌های مختلف، کشیدن پوست صورت، تزریق فیلر‌های پوستی و برجسته کردن لب‌ها اشاره کرد.

اگرچه انجام یک جراحی زیبایی مناسب باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود اما در مقابل باید بدانید که بسیاری از عمل‌های زیبایی عوارض خاص خود را دارند و از نظر پزشک شاید شما کاندید مناسبی برای انجام آن‌ها نباشید. بنابراین، توصیه می‌کنیم پیش از هرگونه اقدامی ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید و خودتان نیز با مطالعه منابع علمی معتبر مختلف به یک جمع‌بندی صحیح برسید.

وب‌سایت ما این امکان را برای شما فراهم کرده است که در هر بروزرسانی بتوانید مطالب کاملی از مجله‌های معتبر پزشکی جهان در زمینه مراقبت از پوست و جراحی زیبایی مطالعه کنید. مزیت وب‌سایت ما نسبت به دیگر وب‌سایت‌ها در کیفیت بالای محتواها است. تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند.

بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید. تنها رسالت ما اطلاع‌رسانی کافی به شما است چراکه این کار را وظیفه اجتماعی خود می‌دانیم. فراموش نکنید که هدف ما جلب رضایت شما به منظور افزایش آگاهی شما است!

دکمه بازگشت به بالا