بیانیه‌ی رفع مسؤولیت بیوتکس

تمامی مطالب، اطلاعات و مقالات قرار داده‌شده روی وب‌سایت بیوتکس باتوجه به نیازها و جستجوی کاربران جمع آوری شده‌اند؛ بدین ترتیب تنها جنبه‌ی افزایش آگاهی شما همراهان را دارند. محتوایی که شما در وب‌سایت بیوتکس مطالعه می‌کنید حاصل تحقیق و تلاش بی‌پایان تیم پزشکان و نویسندگان بیوتکس است. همیشه سعی بر آن بوده که محتوای ارائه شده شامل مطالبی به‌روز، حقیقی و درست باشند، اما همان‌طور که می‌دانید این دسته از مقالات همواره از حساسیت بالایی برخوردارند و تیم بیوتکس هیچگونه مسئولیتی را در مورد این مطالب به عهده نمی‌گیرد.

در بیانیه‌ی رفع مسؤولیت بیوتکس، تیم ما اعلام می‌دارد که هیچ تعهدی را در قبال عوارض یا اختلال پیش آمده برای افرادی که با اتکا بر مقالات و مطالب قرار داده شده در این وب‌سایت اقدامی کرده‌اند، قبول نمی‌کند و هیچ‌گونه مسئولیتی برعهده‌ی ما نیست. مسئولیت تمام توصیه‌ها، بایدها و نبایدها و همچنین سایر نکات ذکر شده در مقالات به عهده خوانندگان و مخاطبین وب‌سایت بیوتکس خواهد بود.

توصیه اکید تیم بیوتکس بر این است که مخاطبان پیش از انجام هر کار زیبایی و درمانی با پزشک عمومی یا متخصص در این حوزه مشورت کنند و پس از نتیجه‌گیری‌های منطقی و عقلانی نسبت به اجرای آن اقدام نمایند.

تعهد به کیفیت لازمه‌ی کار است

با وجود بیانیه‌ی رفع مسؤولیت بیوتکس، محتواهایی که روی وب‌سایت منتشر می‌شوند به‌طور قطع مطالبی با کیفیت بسیار بالا، جامع و مفید خواهند بود که اطلاعات لازم و مورد نیاز را در اختیار شما و سایر خوانندگان قرار می‌دهند، اما فراموش نکنید که مقالات منتشر شده در اینجا به هیچ وجه جایگزین مناسبی برای مراجعه نکردن به متخصصان و پزشکان نیست. از شما عزیزان انتظار می‌رود چنانچه در محتوای ارائه شده به صورت ناخواسته اطلاعات غلط، مغایرت‌های علمی یا نقصی وارد بود آن را به ما گزارش دهید که در سریع‌ترین زمان ممکن در صدد رفع آن برآییم.

دکمه بازگشت به بالا