لیفت ابرو بدون جراحیخدمات زیبایی

معرفی 5 روش لیفت ابرو بدون جراحی

به این مطلب امتیاز دهید!

مطمئنا با بالا رفتن سن، تغییراتی در چهره و زیبایی انسان به وجود می آید. تغییراتی که گاهی ممکن است برای فرد ناخوشایند باشد و فرد را به فکر راه حلی برای رفع آن بیندازد. امروزه لیفت ابرو بدون جراحی به عنوان یکی از روش های زیباترکردن چهره مورد توجه قرار گرفته است. لیفت ابرو که در واقع همان بالا کشیدن ابرو است در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. البته این کار در برطرف کردن چین و چروک های اطراف ابرو هم موثر است.

برای لیفت ابرو روش های زیادی وجود دارد. در بعضی از موارد لیفت ابرو بدون جراحی است اما عمل های جراحی زیبایی هم وجود دارند که منجر به لیفت ابرو می شوند. لیفت ابرو بدون جراحی به روش های لیفت ابرو با نخ، لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، لیفت ابرو به روش هایفوتراپی و… انجام می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع روش های لیفت ابرو بدون جراحی آشنا کنیم.

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو چیست؟

با بالا رفتن سن، عضلات پیشانی شل و افتاده می شوند. این ضعف و شل شدگی پیشانی، موجب افتادگی ابرو نیز می شود. لیفت ابرو با بالا کشیدن ابرو و از بین بردن خط های پیشانی موجب باز شدن چهره شما و جوان تر دیده شدن شما می شود. لیفت ابرو سبب می گردد، چهره شما دیگر خشمگین یا خسته به نظر نرسد، چین و چروک های صورت از بین بروند و ابرو ها فرم مشابهی داشته باشند که تمامی این موارد در زیبایی و جوانی هر چه بیشتر چهره تاثیرگذار هستند.

مزیت های لیفت ابرو بدون جراحی

مزیت های لیفت ابرو بدون جراحی

این سردرگمی برای بسیاری از افراد وجود دارد که برای لیفت ابروهای خود روش های جراحی را انخاب کنند یا بدون عمل جراحی هم می توان به نتیجه ای دلخواه رسید. توجه داشته باشید که لیفت ابرو بدون جراحی چند مزیت مهم دارد. اطلاع از این مزیت ها به شما کمک می کند که تصمیم درست را بگیرید و دیگر سردرگم نباشید.

لیفت ابرو بدون جراحی درد کمتری دارداگر بگوییم که درد برای ما اهمیت ندارد، مسلما دروغ بزرگی گفته ایم. مگر می شود، بین دو کاری که یک نتیجه دارند اما میزان درد آن ها متفاوت است، کاری با درد بیشتر را انتخاب کرد؟ مسلما پاسخ منفی است. لیفت ابرو بدون جراحی درد کمتری نسبت به روش های جراحی دارد و این یکی از مزیت های مهم آن به حساب می آید.
لیفت ابرو بدون جراحی هزینه کمتری دارداین روزها هزینه برای چه کسی اهمیت ندارد؟ هرچه هم وضع مالی خوبی داشته باشیم، باز هم به دنبال راهی هستیم که پول کمتری را خرج کنیم. اگر بخواهید ابروهای خود را بدون جراحی لیفت کنید، هزینه کمتری را نسبت به روش های جراحی پرداخت خواهید کرد. این در حالی ست که نتیجه هم تفاوتی ندارد! پس طبیعتا این روش بهتر و مناسب تر خواهد بود.
لیفت ابرو بدون جراحی دوره درمان کمتری داردبرای آنکه ابروهای خود را بدون عمل جراحی لیفت کنید، نیازی به بی هوشی ندارید و بعد از آن هم دوران نقاهتی نخواهید داشت. در بعضی از موارد شاهد این هستیم که التهاب کمی در محل لیفت وجود دارد که بعد از مدت زمان کوتاهی از بین می رود. حال تصور کنید که برای عمل های جراحی شما باید بی هوش شوید و بعد هم دوران نقاهت سختی را پشت سر بگذارید.
لیفت ابرو بدون جراحی نتیجه مشابه با عمل جراحی دارداولین موردی که برای همه ما اهمیت دارد، نتیجه کار است. مطمئن باشید اگر کلینیک و پزشک مناسب و متخصصی را برای این کار انتخاب کنید، نتیجه لیفت ابروی شما بدون عمل جراحی رضایت بخش است. پیشنهاد می کنیم که بابت نتیجه نهایی، نگرانی خاصی نداشته باشید. تمرکز خود را بر روی انتخاب یک پزشک متخصص بگذارید.

انواع روش های لیفت ابرو بدون جراحی

انواع روش های لیفت ابرو بدون جراحی عبارت‌اند از:

لیفت ابرو بدون جراحی به روش اولتراپی

لیفت ابرو بدون جراحی به روش اولتراپی

یکی دیگر از روش های بالا کشدین ابرو ها استفاده از اولتراپی است. در روش اولتراپی به کمک تحریک حرارتی پوست، فرآیند کلاژن سازی در پوست سرعت می گیرد. ممکن است پس از انجام اولتراپی، فرد در پوست خود احساس سفتی موضعی کند که چنین احساسی موقتی بوده و پس از مدتی از بین می رود. این روش پس از گذشت 8 الی 12 هفته نتیجه می دهد. همچنین این روش لیفت بدون جراحی، علاوه بر ابرو برای فک و گردن هم به کار می رود.

لیفت ابرو بدون جراحی به روش هایفوتراپی

لیفت ابرو بدون جراحی به روش هایفوتراپی

استفاده از روش هایفوتراپی از جمله روش های جدید برای لیفت ابرو بدون جراحی است. در روش هایفوتراپی امواج اولتراسوند با استفاده از یک دستگاه در فرکانس نسبتا بالایی و با شدت به لایه های پوستی نفوذ می کند. به این ترتیب پوست کشیده می شود و چین و چروک ها از بین می روند.

لیفت ابرو بدون جراحی با استفاده از نخ لیفت ابرو

لیفت ابرو بدون جراحی با استفاده از نخ لیفت ابرو

امروزه لیفت ابرو با نخ، به عنوان یک روش لیفت ابرو بدون جراحی مورد توجه است. لیفت ابرو در این روش با استفاده از سوزن های ریزی انجام می شود و به این شکل چین و چروک های پوست از بین می رود. این روش به سرعت موجب جوان سازی پوست شما و بالارفتن ابرو ها می شود. نخ ها با استفاده از سوزن، به ناحیه مورد نظر از صورت تزریق می شوند. لیفت ابرو با نخ نیازی به بخیه ندارد. ممکن است مقداری تورم در محل تزریق ایجاد شود که به مرور زمان از بین می رود.

لیفت ابرو بدون جراحی از طریق تزریق بوتاکس

لیفت ابرو بدون جراحی از طریق تزریق بوتاکس

مطمئنا با بوتاکس و کاربردهای آن آشنا هستید. بوتاکس موجب از بین رفتن چین و چروک صورت می شود. در واقع تزریق بوتاکس موجب ضعف و ناتوانی عضله در جمع کردن ناحیه مورد نظر از صورت شده و به این ترتیب مانع چین و چروک در صورت می شود. تزریق بوتاکس می تواند موجب جلوگیری از افتادگی ابرو و جوان شدن چهره شما شود اما قبل از هر چیز با توجه به حساسیت های موجود، بهتر است با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کرده و سپس اقدام به تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو کنید. توجه داشته باشید که لیفت ابرو با تزریق بوتاکس ماندگاری دائمی نداشته و نیاز به تمدید دارد.

لیفت ابرو بدون جراحی با استفاده از دارو های ضد چین و چروک

لیفت ابرو بدون جراحی با استفاده از دارو های ضد چین و چروک

از جمله روش هایی که می تواند به عنوان لیفت ابرو بدون جراحی انجام شود، تزریق داروهای ضد چروک است. این دارو ها موجب می شوند عضلات اطراف چشم ها شل شوند و به این ترتیب از افتادگی ابرو جلوگیری می کنند. این روش موجب جوانسازی و زیبایی چهره در اثر بالا رفتن ابرو ها می شود.

بهترین و موثرترین روش لیفت ابرو بدون جراحی

عوامل مختلفی در لیفت ابرو تاثیرگذار است از جمله اینکه هدف شما از لیفت ابرو بدون جراحی چیست؟ هر فرد بسته به شرایط خود ممکن است انتظارات متفاوتی از انجام لیفت ابرو داشته باشد. دیگر عوامل موثر در انتخاب روش لیفت ابرو عبارتند از حالت چهره و چین و چروک های صورت فرد، سن فرد، افتادگی پیشانی، پوست فرد مراجعه کننده و افتادگی ابرو ها و … بهتر است قبل از هر چیزی به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا تمامی شرایط شما را بررسی کند و در نهایت موثرترین و سریع ترین روش درمان را به شما پیشنهاد کند.

مهم ترین نکته ای که در این قسمت باید به آن دقت داشته باشید، انتخاب یک پزشک متخصص، با تجربه و ماهر است. دقت داشته باشید که یک پزشک می تواند روش مناسب را برای شما انتخاب کنید. از این رو بهتر آن است که شما به دنبال یک پزشک متخصص و یک کلینیک مطمئن باشید. در این حالت اطمینان خاطر دارید که هم پزشک با توجه به مهارت و تجربه خود، روش مناسبی را برای شما انتخاب می کند و هم از نتیجه نهایی اطمینان دارید. برای انتخاب پزشک هم اصلا عجله نکنید. با صبر و حوصله این کار را انجام دهید.

لیفت ابرو بدون جراحی برای چه کسانی مناسب نیست؟

اگر لیفت ابرو، بدون جراحی انجام شود باز هم به دلیل تزریق مواد ضد چروک، بوتاکس، لیزر ها و سایر موارد برای زنان باردار، شیرده و یا افرادی که ضعف عصبی دارند مناسب نیست.

سخن آخر

امروزه لیفت ابرو بدون جراحی به عنوان یک روش جوانسازی موثر برای بالاکشیدن ابرو ها و از بین بردن چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی لیفت ابرو موجب می شود چهره فرد شادتر و جوان تر به نظر برسد و مشکل شل شدگی و افتادگی ابرو ها با لیفت از بین می رود.

لیفت ابرو بدون جراحی نتیجه بخشی سریع تری نسبت به روش های دیگر داشته و طول درمان کمتری نیز دارد. با این حال برای انتخاب بهترین روش درمان با توجه به افتادگی ابرو و عضلات پیشانی شخص، سن و پوست فرد باشد، بهتر است به پزشک مناسبی مراجعه کرده و با او مشورت کنید.

منابع: danielezra, mayoclinic

بیوتکس

تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند. بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا