سفید کردن واژن با لیزرلیزر موهای زائد

سفید کردن واژن با لیزر در مشهد، رفع تیرگی واژن

به این مطلب امتیاز دهید!

سفید کردن واژن با لیزر در مشهد به چه صورت است؟ این روش چه مزیت هایی دارد؟ تیرگی هایی که در ناحیه تناسلی وجود دارند همواره مورد توجه زنان بوده و به عنوان یک معضل شناخته می شود زیرا سعی دارند تا با استفاده از راه حل های مختلف این تیرگی ها را از بین ببرند.

امروز راهکارهای بسیاری برای از بین بردن این تیرگی ها وجود دارند اما آیا این راه ها کارساز بوده و می توانند به شما کمک کنند؟ قطعا خیر! برخی از این راه حل ها معتبر نیستند و نمی توان به عنوان یک روش دائمی و موثر روی آن ها حساب کرد بنابراین بهتر است به دنبال یک درمان قطعی باشید. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی مزیت های سفید کردن واژن با لیزر در مشهد پرداخته و به این صورت اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

همان گونه که بیان شد تیرگی هایی که در ناحیه واژن خانم ها رخ می دهند می تواند آن ها را ترغیب سازد تا به دنبال روش هایی دائمی برای رفع این تیرگی ها باشند. امروزه بیشتر خانم ها با این دسته معضلات مواجه بوده و نمی توان این موضوع را نایده گرفت. در گذشته از مواد شیمیایی مختلفی برای رفع تیرگی های واژن استفاده می شد اما نتایجی که از این امر حاصل می گردید دائمی نبوده و حتی خانم ها را با مشکلات متعددی نیزمواجه می ساخت.

لازم است بدانید پوست ناحیه تناسلی حساسیت بالایی دارد و استفاده از مواد شیمیایی برای از بین تیرگی های این ناحیه شاید به طور موقتی موثر باشد اما عواقب بسیاری به همراه دارد پس بهتر است در این راستا تجدیدنظر نموده و شرایط وخیمی را برای خود رقم نزنید. با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه پزشکی و زیبایی روش هایی روی کار آمدند که این اجازه را به پزشکان می دهند تا با استفاده از لیزرها به درمان این تیرگی ها بپردازند.

نتایجی که این روش به دنبال دارد دائمی بوده و موثرتر از راهکارهای دیگر می باشد بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار مزیت های سفید کردن واژن با لیزر عبور ننمایید. در این قسمت از نوشتاری که هم اکنون در حال مطالعه آن می باشید یک سوال مطرح می گردد و آن این است که رفع تیرگی با لیزر چه شرایطی دارد ؟ در ادامه به طور جامع به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

دلایل اصلی تیرگی پوست واژن

دلایل اصلی تیرگی پوست واژن

عوامل بسیاری می توانند بر روی تیرگی پوست واژن اثرگذار باشند که از مهم ترین آن ها می توان به ژن های موروثی و تغییرات هورمونی اشاره نمود اما این عوامل تنها دلایل بروز این معضلات نمی باشند. از گذشته تاکنون این دسته تیرگی ها سبب شده اند تا خانم ها از اعتماد به نفس پایینی برخوردار بوده و از برقراری روابط جنسی با همسر خود خجالت بکشند.

جالب است بدانید بیشترین زنانی که این مسئله رنج می برند زنان خاورمیانه ای ، تیره پوست و مدیترانه ای می باشند که به دلایلی همچون موروثی و پیری دچار این معضل شده اند. علاوه بر مطالبی که بیان شد از مهم ترین دلایل تیرگی پوست واژن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • بالا رفتن سن
 • عوامل زنتیکی
 • پیاده روی زیاد
 • پوشیدن لباس های تنگ
 • استفاده مکرر از تیغ و ژیلت
 • تغییرات و اختلالات هورمونی
بالا رفتن سندومین عاملی که در این نوشتار نام بردیم بالا رفتن سن بود زیرا این امر می تواند موجب ایجاد تغییرات هورمونی شده و متعاقبا سبب سیاهی ناحیه تناسلی گردد.
عوامل ژنتیکیژن هایی که خانم ها به ارث می برند تاثیرات بسیاری بر روی میزان سیاهی واژن و همین امر سبب شده است تا این عامل را به عنوان اصلی ترین دلیل بروز این تیرگی ها بدانند. شما با استفاده از خدمات رفع تیرگی واژن در مشهد می توانید به راحتی این معضل را پشت سر گذاشته و به هرآنچه که انتظار دارید دست یابید.
پیاده روی زیادزمانی که شما پیاده روی می کنید سایش بسیاری بر روی پوست های شما صورت می گیرد. این سایش ها در گذر زمان زمینه های سیاهی واژن شما را فراهم می نمایند.
پوشیدن لباس های تنگ و چسبانحین خرید لباس حتما جنس آن را مورد بررسی قرار دهید زیرا برخی لباس ها از جنس پلاستیک بوده و به خوبی زمینه تهویه هوا را فراهم نمی سازند. لازم است بدانید این عدم رسیدن هوای تازه و تعریق ناحیه تناسلی می توانند سبب ایجاد تیرگی شود پس بهتر است در انتخاب لباس های خود دقت نموده و از پوشیدن دائمی شلوارهای تنگ نیز بپرهیزید.
استفاده مکر از تیغ و ژیلتاز شیوه هایی که امروزه برای اصلاح ناحیه تناسلی بسیار رواج یافته است می توان استفاده از تیغ ها و ژیلت ها را نام برد. این دسته وسایل به مرور زمان سبب سیاهی ناحیه تناسلی می شوند پس توصیه داریم از استفاده مکرر آن ها خودداری نمایید.
تغییرات و اختلالات هورمونیامروزه برخی خانم ها به دلایل مختلفی مجبورند داروهای خاصی را مصرف کنند اما آیا می دانید این داروها می توانند سبب بروز اختلالات هورمونی شده به دنبال آن زمینه های ایجاد این تیرگی ها را فراهم سازند ؟ بله برخی از این سیاهی ها به دلیل مصرف داروهای خاص رخ می دهند.

روش های سفید کردن واژن در مشهد

همان گونه که در بخش های قبل بیان نمودیم امروزه راهکارهای بسیاری برای رفع تیرگی ناحیه واژن مطرح شده اند اما تمامی این روش ها موثر نبوده و نتایجی دائمی و قطعی به همراه ندارند. چنین امری سبب شده است تا شما شاهد این مسئله باشید که خانم ها به دنبال یافتن روش های دائمی باشند تا به این طریق بتوانند زیبایی بیشتری به این ناحیه ببخشند. از مهم ترین روش های موجود می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • سفید کردن واژن با لیزر
 • استفاده از صابون های مخصوص
 • استفاه از کرم های شیمیایی و گیاهی
سفید کردن واژن با لیزهمان گونه که در بخش های قبل مطالعه نمودید روش هایی که بیان شدند معایب خاص خود را برای شما به همراه دارند بنابراین اصلا توصیه نمی شوند. سفید کردن واژن با لیزر از جمله راهکارهایی به شمار می رود که امروزه در سراسر دنیا طرفداران بسیاری داشته و افراد مختلفی متقاضی بهره مندی از مزیت های بارز آن می باشند. نتایجی که به واسطه استفاده از این روش حاصل می گردند بسیار عالی بوده و می توان آن ها را دائمی و موثر دانست.
استفاده از کرم های شیمیایی و گیاهینتایجی که با استفاده از این کرم ها حاصل می گردند موقتی بوده و نمی توان به این طریق به نتیجه قطعی رسید. لازم است بدانید بسیاری از کرم هایی که با این عناوین به فروش می رسند دارای ماده سرطان زای خاصی به نام هیدروکینون می باشند که اصلا استفاده از آن توصیه نمی گردد.
استفاده از صابون های مخصوص برای سفید کردن واژنصابون هایی که امروزه برای از بین بردن تیرگی های واژن تبلیغ می شوند برخلاف انتظار ما موجب بهم خوردن تعادل ph شده و به مرور زمان نه تنها تیرگی ها را از بین نمی برند بلکه شما با مشکلات متعددی نیز از جمله حساسیت مواجه می سازند.

چگونگی سفید کردن واژن با استفاده از لیزر

سفید کردن واژن با استفاده از لیزر

عمدتا تیرگی هایی که در ناحیه تناسلی رخ می دهند به دلیل غلظت بالای ملانین جمع شده در زیر پوست این قسمت می باشند و امروزه لیزر درمانی با این هدف روی کار آمده است تا بتواند آن لایه را از قسمت زیرین پوست برداشته و به روشن سازی پوست واژن کمک کند. جالب است بدانید شما حتی با یک جلسه نیز می توانید اثرات بی نظیر سفید کردن واژن با لیزر را مشاهده کنید.

این روش برای سفید کردن واژن یک راهکار بسیار سریع می باشد و معمولا طی 15 الی 30 دقیقه به پایان می رسد. در راستای نحوه انجام این امر باید یگوییم قبل از شروع کار متخصص مربوطه این موضع را آغشته به مواد بی حسی نموده سپس کار خود را شروع می کند.

استفاده از این مواد بی حسی موجب می شود تا فرد حین استفاده از لزر متوجه درد خاصی نشود. اشعه هایی که به واسطه دستگاه های مخصوص لیزر روی ناحیه تناسلی تابانده می شوند رنگدانه های جمع شده زیر پوست را از بین برده سبب رفع تیرگی های وازن می شوند.

مزیت های سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

مزیت های سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

در حال حاضر مراکز بسیاری در راستای سفیدی واژن با استفاده از لیزر فعالیت دارند اما باز هم باید بدانید انتخاب یک مرکز مناسب همراه با تجهیزات روز دنیا اهمیت بسیار بالایی دارد. از عمده مزیت های رفع تیرگی واژن در مشهد و دیگر مراکز معتبر این چنینی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • مدت زمان کوتاه
 • دارای نتایجی کاملا دائمی و اثربخش
 • عدم بروز خونریزی به دلیل غیرتهاجمی بودن لیزر درمانی
 • لیزدرمانی علاوه بر ماندگاری بالا به جوانسازی ناحیه واژن شما نیز کمک می کند.
 • نیازی به بستری شدن نبوده و پس از پایان جلسه می توانید به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازید.

پروسه درمانی سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

پروسه درمانی سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

همان گونه که بیان نمودیم مدت زمان کوتاهی برای لیزر بیکینی مورد نیاز است و می توان آن را یکی از روش های ساده برای رفع تیرگی های واژن دانست. برای پروسه درمانی این فرآیند مراحل بسیار ساده ای مطرح شده اند که در این بخش به این تشریح این مراحل می پردازیم.

 1. عمدتا طی یک تا سه جلسه می توان به نتایج رضایت بخش دست یافت.
 2. حتما 3 روز قبل از انجام جلسات لیزردرمانی اصلاح کردن پوست انجام شود.
 3. قبل از شروع جلسه از لوسیون های ضدباکتریایی که همراه خود دارید استفاده کنید.
 4. حتما پس از انجام فرآیند لیزردرمانی از ضدعفونی کننده و لباس های نخی استفاده شود.
 5. برای حذف هرگونه درد از کرم های موضعی استفاده می شود تا سوزش های ناشی از لیزر را از بین ببرد.
 6. سفید کردن واژن با لیزر را معمولا با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا همچون مونالیزاتاچ انجام می دهند.
 7. حین لیزر درمانی نیاز به پوشیدن لباس زیر نمی باشد و شما می توانید از دامن و لباس های گشاد استفاده کنید.
 8. اشعه ها و پرتورهای لیزر به نواحی مختلفی همچون مقعد، واژن، میان دو راهی، لب های بزرگ و لب های کوچک واژن اعمال می شوند تا سفیدسازی به طور یکسان انجام گردد.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

هزینه سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

پس از مطالعه بخش های قبل برخی ممکن است با این پرسش که حال هزینه سفید کردن واژن با لیزر چقدر می باشد مواجه شوند؟ برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم این میزان هزینه متغیر بوده و نمی‌توان در راستای آن نظر قطعی داد زیرا عوامل مختلفی می توانند بر روی هزینه سفید کردن وازن با لیزر اثرگذار باشند.

کاندیدای مناسب روشن سازی واژن با استفاده از لیزر در مشهد

کاندیدای مناسب روشن سازی واژن با استفاده از لیزر در مشهد

افراد مختلفی کاندید مناسب سفید کردن وازن با لیزر می باشند که در زیر به ان ها اشاره می نماییم.

 1. افرادی که تمایل دارند پوست ناحیخ تناسلی آن ها عاری از هرگونه تیرگی و سیاهی باشد.
 2. افرادی که این تیرگی ها سبب از بین رفتن اعتماد به نفس آن ها شده و نمی توانند از برقراری رابطه جنسی با همسر خود لذت ببرند.
 3. افرادی که تمایل دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن ناحیه تیرگی های ناحیه واژن خود را از بین برده و به نتایج رضایت بخشی دست یابند.

منابع: modernfilipina, healthline

بیوتکس

تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند. بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا