عمل زیبایی بینیخدمات زیبایی

مهم ترین نکات عمل بینی در مشهد

به این مطلب امتیاز دهید!

همان طور که می دانید عمل جراحی بینی طرفداران بی شماری دارد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم اطلاعات خاصی را در رابطه با عمل بینی در مشهد به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید. عمل بینی به عنوان عمل جراحی زیبایی شناخته شده و این روزها بالاترین مخاطب ها را دارد. نکته لازم به ذکر این است که در بعضی از موارد افراد عمل بینی را به عنوان یک عمل درمانی انجام می دهند تا مشکل تنفسی آن ها برطرف شود. در حالت کلی هدف شما از عمل بینی هر چیزی که باشد، باید در رابطه با آن اطلاعات کاملی داشته باشید.

انواع مدل های بینی

انواع مدل های بینی

قبل از اینکه در رابطه با عمل بینی در مشهد صحبت کنیم، باید با انواع مدل های بینی آشنا شویم. شاید برای شما جالب باشد که بینی شما دارای چه ویژگی خاصی است و در دنیا به چه نامی شناخته می شود.

  1. بینی های یونانی: این مدل به بینی های کشیده و بلند گفته می شود.
  2. بینی های پهن و کوتاه: بسیاری از افراد دارای بینی های کوچک و پهن هستند.
  3. بینی های گوشتی: بسیاری از افراد دارای بینی با غضروف کوچک هستند و به اصطلاح بینی گوشتی دارند.
  4. بینی عقابی: همان طور که از نام این مدل بینی مشخص است، بینی های شبیه به بینی عقاب به این اسم شناخته می شوند.
  5. بینی های استخوانی: همان طور که می دانید بینی هایی که گوشتی نبوده و غضروف بزرگی دارند، با این نام شناخته می شوند.

به طورکلی هر کسی با هر شکل بینی ممکن است دارای مشکل خاصی باشد که نیاز به عمل بینی درمانی یا زیبایی داشته باشد. همان طور که می دانید انتخاب عمل زیبایی یک بحث سلیقه است و به نظر خود فرد بستگی دارد که از مدل بینی خود راضی است یا خیر.

عمل بینی مناسب چه افرادی است؟

عمل بینی در مشهد مناسب چه افرادی است؟

شاید برای شما سوال شده باشد که شما برای عمل بینی می توانید اقدام کنید یا خیر. به همین دلیل لازم است بدانید که اگر به هر دلیلی در تنفس خود اذیت هستید، به دکتر مراجعه کرده و بهترین راهکار را به شما پیشنهاد خواهد کرد. در غیر این صورت اگر از ظاهر بینی خود راضی نبوده و فکر می کنید با دیگر اعضای صورت شما تناسب ندارد؛ می توانید برای عمل بینی اقدام کنید.

انواع عمل بینی در مشهد

انواع عمل بینی در مشهد

اگر شما هم به هر دلیلی تصمیم به انجام عمل بینی دارید، باید با مدل های مختلف آن آشنا شوید. انواع عمل بینی در مشهد عبارت‌اند از:

عمل بینی نیمه فانتزی در مشهدبسیاری از جوانان ترجیح می دهند بعد از انجام عمل بینی و برطرف شدن مشکلی که داشتند، ظاهر بینی آن ها کمی فانتری باشد. به همین دلیل می توانند عمل بینی نیمه فانتزی را انتخاب کنند.
عمل بینی طبیعی در مشهدیکی از بهترین گزینه ها برای انجام عمل زیبایی این مورد است. بسیاری از افراد صرفا از سایز یا ظاهر بینی خود راضی نبوده و برای عمل بینی به شکل طبیعی اقدام می کنند. شما هم می توانید برای انجام عمل بینی در مشهد اقدام کرده و به دکتر بگویید که ظاهر بینی شما طبیعی شود.
عمل بینی فانتزی در مشهداین مدل عمل بینی یکی دیگر از انواع جراحی های است که طرفداران بسیاری دارد. در صورت تمایل می توانید عمل کاملا فانتزی انجام داده و ظاهر بینی خود را فانتزی کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند بعد از انجام عمل بینی مدل آن با حالت طبیعی فرق داشته باشد. به این دسته از عزیزان عمل بینی فانتزی را پیشنهاد می کنیم.

هزینه های عمل جراحی بینی در مشهد

هزینه های عمل جراحی بینی در مشهد

اگر شما هم مانند هر فرد دیگری قصد انجام عمل بینی را دارید، قطعا در رابطه با هزینه های آن باید اطلاعاتی داشته باشید. به همین دلیل لازم است بگوییم عمل بینی در صورتی که مشکل تنفسی خاصی نداشته باشید و به عنوان عمل زیبایی باشد، دیگر شامل بیمه نخواهد شد. البته که بعضی از شرکت های بیمه ای روند متفاوتی را اجرا می کنند، اما در اکثر بیمه ها مبلغی برای عمل زیبایی در نظر گرفته نخواهد شد.

از طرفی باید توجه داشته باشید که علاوه بر هزینه اصلی عمل بینی آزمایش ها و اقدامات دیگر هم دارای هزینه های خاصی هستند. به طور مثال شما باید قبل از انجام عمل بینی در مشهد چندین مورد آزمایش خاص انجام دهید. علاوه بر این لازم است بعد از انجام عمل بینی هم اقدامات خاصی انجام دهید. تمامی موارد ذکر شده دارای هزینه های خاصی هستند. به همین دلیل قبل از اقدام به انجام عمل بینی تمامی موارد را بررسی کنید.

آزمایش های قبل از انجام عمل بینی چه مواردی هستند؟

آزمایش های قبل از انجام عمل بینی چه مواردی هستند؟

همان طور که می دانید برای انجام هر عمل جراحی لازم است تعدادی آزمایش خاص و مربوط به آن عمل را انجام دهید. یکی از مهم ترین آزمایش هایی که قبل از عمل بینی باید انجام دهید، آزمایش انعقاد خون است. همان طور که می دانید، تمامی آزمایش های قبل از عمل برای سلامتی خود افراد است. از دیگر آزمایش های قبل از عمل بینی می توانیم به آزمایش خون، آزمایش HIV، آزمایش قند خون، آزمایش بارداری و …. اشاره کنیم.

در نهایت لازم به ذکر است که ستی اسکن، نوار قلب و … هم قبل از انجام عمل بینی انجام داده باشید. در روز خاصی نتیجه تمامی آزمایش های انجام شده را برای دکتر خود برده و ایشان تشخیص می دهند شما برای عمل بینی مناسب هستید یا نیاز به داروی خاصی دارید. به شما توصیه می کنیم انجام هیچ یک از آزمایش های نام برده شده را بی اهمیت ندانید.

مراحل انجام جراحی بینی

مراحل انجام عمل بینی در مشهد

شاید برای شما عزیزان جالب شده باشد که مراحل اصلی انجام عمل بینی به چه شکلی است. به همین دلیل باید بدانید که بعد از انجام آزمایش ها در روز خاصی برای عمل به بیمارستان مراجعه می کنید. بعد از آماده شدن و پوشیدن لباس های مناسب جراحی شما آغاز خواهد شد. نکته لازم به ذکر این است که شما باید از قبل انتخاب کنید که جراحی بینی باز یا بسته برای شما انجام شود.

مرحله بعد عمل بینی این است که پزشک مراحل عمل را با توجه به چیزی که مد نظر شما بوده اجرا می کند. همان طور که در سطرهای قبل هم بیان شد، قبل از عمل باید طبیعی، نیمه فانتزی یا فانتزی بودن شکل بینی خود را به پزشک اعلام کنید. مراحل عمل جراحی بینی شما بسته به نوع زیبایی یا درمانی مختلف خواهد بود.

علاوه بر این لازم است بدانید که بعضی از افراد نه تنها عمل زیبایی بلکه درمانی را هم به صورت هم زمان انجام خواهند داد. اگر شما هم دارای مشکل تنفسی در رابطه با بینی خود هستید، می توانید در انجام عمل تغییرات ظاهری را هم اضافه کنید. همان طور که می دانیم بینی بخش مهمی از صورت ما را تشکیل می دهد و زیبایی آن مهم است.

مراقبت های بعد از انجام عمل بینی

مراقبت های بعد از انجام عمل بینی

قطعا این سوال در ذهن شما پیش آمده است که بعد از انجام عمل بینی چه چیزهایی بخوریم و چه مراقبت هایی را انجام دهیم. به همین دلیل باید بدانید که 6 الی 8 ساعت بعد از انجام عمل بینی در صورت تایید پزشک، می توانید به منزل بروید و استراحت کنید. توجه داشته باشید که نکات مراقبتی به طور کامل به شما توضیح داده می شود.

چند روز اول بعد از عمل بینی باید صرفا مایعات مصرف کنید و نمی توانید از غذایی هایی که نیاز به جویدن دارند، استفاده کنید. توجه داشته باشید که فک و دندان ها به طور کاملا مستقیم به بینی متصل هستند. علاوه بر این به شما عزیزان توصیه می کنیم در چند روز اول به روی کمر خوابیده و اصلا حالت های دیگر را امتحان نکنید. مصرف سوپ رقیق، شیر، آب میوه، آب خورشت یا غذای آبکی و …. به شما عزیزان توصیه می شود. توجه داشته باشید بعد از گذشتن چندین روز و با تایید دکتر خود می توانید غذای هایی که به راحتی جویده می شوند را مصرف کنید.

البته لازم به ذکر است که باید بعد از عمل هم مجدد معاینه شوید تا روند بعد از جراحی و سلامت شما بررسی شود. توجه داشته باشید تا زمان مشخصی نباید هیچ فعالیت سنگین یا حرکت ورزشی خاصی را انجام دهید. به شما عزیزان توصیه می کنیم حداقل به مدت 10 الی 15 روز ابتدایی را صرفا استراحت کرده و هیچ فعالیتی انجام ندهید. توجه کنید رعایت تمامی نکات ذکر شده در سطرهای بالا برای حفظ سلامتی شما عزیزان مهم است.

چگونه بهترین جراح عمل بینی در مشهد را انتخاب کنیم؟

بهترین جراح عمل بینی در مشهد

همان طور که می دانید عمل بینی یکی از مهم ترین عمل های جراحی به حساب می آید. به همین دلیل باید سعی کنیم بهترین پزشک را انتخاب کنیم. شما می توانید در سایت های مختلف برای پیدا کردن بهترین جراح بینی اقدام کرده یا حضوری به کلینیک ها مراجعه کنید. زمانی که در سایت به دنبال بهترین جراح عمل بینی هستید، حتما نظرات افراد دیگر را مطالعه کنید.

علاوه بر این قطعا به طور حضوری به مطب آن پزشک رفته و با افراد مراجعه کننده، صحبت کنید. همچنین می توانید با خود پزشک هم صبحت کرده و در رابطه با سابقه و رضایت مشتری هایش از وی سوال کنید. قطعا بهترین پزشک ها شناخته شده هستند و با کم ترین پرس و جو می توانید آن را انتخاب کنید.

عوارض عمل بینی

عوارض عمل بینی

قطعا می دانید که هر یک از انواع عمل های جراحی عوارض خاصی دارند. عمل بینی هم عوارضی مانند خونریزی، گودی زیر چشم، زخم اطراف بینی و …. خواهد داشت. نکته لازم به ذکر این است که تمامی عوارض نام برده شده بعد از چند روز از بین رفته و سریعا خوب خواهند شد. در حالت کلی عمل بینی یکی از جراحی های کم عوارض بوده و نیازی نیست در این رابطه نگرانی داشته باشید.

انحراف بینی

انحراف بینی

همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد، بعضی از افراد به دلیل مشکل بینی باید این عمل را انجام دهند. یکی از مشکلات نام برده شده انحراف بینی است. همه افراد در بینی خود یک تیغه دارند که اگر دقیقا در وسط بینی نباشد، این افراد دارای انحراف بینی هستند. بعضی از این افراد مشکلات تنفسی داشته یا در زمان خواب خروپوف می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر شما هم دارای این مشکل هستید، قطعا برای انجام عمل بینی در مشهد اقدام کنید.

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی

لازم به ذکر است که اگر عمل بینی را انجام داده و به هر دلیلی از نتیجه آن راضی نیستید، می توانید برای عمل ترمیمی اقدام کنید. همان طور که می دانید در عمل جراحی ترمیمی تمامی ایرادات عمل قبلی از بین رفته و رضایت بیمار به دست می آید. البته در صورت انتخاب بهترین پزشک قطعا در همان بار اول از نتیجه راضی خواهید بود.

سخن پایانی

در صورت ناراضی بودن از بینی خود می توانید عمل بینی در مشهد را انجام داده و از ظاهر جدید خود رضایت کامل داشته باشید. همان طور که می دانید عمل جراحی دارای انواع طبیعی، فانتزی و … است. بینی هم دارای مدل های استخوانی، گوشتی و …. بوده و باید در ابتدا مدل بینی خود را بشناسید. در صورت عمل تمایل به انجام عمل بینی، می‌توانید از انواع روش های لیفت بینی بدون جراحی بهره ببرید.

منابع: plasticsurgery, mayoclinic

بیوتکس

تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند. بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا