بلیچینگ دندانخدمات زیبایی

بهترین بلیچینگ دندان در مشهد

به این مطلب امتیاز دهید!

بهترین روش بلیچینگ دندان در مشهد چیست؟ آیا بلیچینگ در سفیدسازی دندان‌ها مؤثر است؟ این‌ها سؤالاتی به شمار می‌روند که ممکن است شما نیز با آن‌ها مواجه بوده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای آن‌ها باشید. بلیچینگ در حال حاضر محبوبیت بسیار بالایی دارد و افراد بسیار راغب به انجام آن هستند تا به این طریق بتوانند دندان‌های زیبا و سفیدی داشته باشند.

طبق تحقیقاتی که تاکنون صورت گرفته است حدود 80 درصد از مردم آمریکا متقاضی سفیدکردن دندان‌های خود بوده و به دنبال راهکارهای مفیدی برای این امر هستند. طبیعی است که با افزایش زیبایی و سفیدی دندان سطح اعتماد به نفس انسان‌ها نیز افزایش می‌یابد به همین دلیل است امروزه می‌توان محصولات بسیاری را در سطح بازار مشاهده نمود که برای سفید نمودن دندان‌ها کاربرد دارند.

بر اساس مطالبی که بیان شد تصمیم گرفتیم تا با ارائه این نوشتار تمام ویژگی‌ها و شرایط بلیچینگ دندان را بیان نموده و به تشریح بهترین روش بلیچینگ دندان در مشهد بپردازیم. از شما خواستاریم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتها ما را مهمان نگاه‌های زیبای خود کنید.

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان چیست؟

قبل از بررسی بهترین روش بلیچینگ دندان در مشهد قصد داریم تا به این پرسش که بلیچینگ دندان چیست، پاسخ دهیم. امروزه زیبایی دندان خدمات متنوعی را در بر می‌گیرد و بلیچینگ یکی از همین خدمات به شمار می‌رود چرا که قادر است تا با قابلیت‌های بی نظیر خود نقش مؤثری را در سفید نمودن دندان‌های شما ایفا کند. در فرآیند بلیچینگ دندان‌پزشک معالج تمام رنگ‌دانه‌هایی را که به‌مرور زمان بر روی دندان‌های شما رسوب شده و می‌توانند به آن‌ها آسیب برسانند را با استفاده از مواد مخصوصی به نام بلیچینگ از بین می‌برند.

موادی که برای این فرآیند مورداستفاده قرار می‌گیرند بسیار کاربردی بوده و قادرند تا به عاج دندان و قسمت‌های تحتانی مینای دندان نفوذ کرده و تمام رسوب و رنگ‌دانه‌های ایجاد شده میان آن‌ها را پاک کنند. این امر می‌تواند موجب روشن‌تر شدن دندان‌های شما شده و زیبایی چشمگیر را به آن‌ها ببخشد.

علت‌ های کاربردی نبودن بلیچینگ برای دندان‌ های ترمیم شده

علت‌های کاربردی نبودن بلیچینگ برای دندان‌های ترمیم شده

در این راستا لازم است بگوییم استفاده از بلیچینگ برای دندان‌هایی که‌ترمیم شده‌اند مناسب نبوده و نمی‌تواند انتظارات شما را برآورده سازد. ترمیم‌هایی که در این بخش به آن‌ها اشاره نمودیم شامل پر شدن دندان‌ها، لمینت و روکش‌های دندانی می‌شوند و همان‌گونه که می‌دانید این بخش‌ها کمی تیره‌تر از دندان‌های دیگر هستند.

زمانی که شما بلیچینگ دندان را انجام می‌دهید این دندان‌ها همچنان نسبت به دندان‌های دیگر شما تیره‌تر بوده و حین صحبت متمایزتر از دیگر دندان‌ها هستند. شما برای این امر می‌توانید ابتدا دندان‌های ترمیم شده را با استفاده از روش‌هایی که وجود دارد سفید نموده سپس به بلیچینگ دندان‌های خود بپردازید.

بهترین روش‌ های انجام فرآیند بلچینگ دندان

بهترین روش‌های انجام فرآیند بلچینگ دندان در مشهد

بهترین بلیچینگ دندان در مشهد روش‌های متعددی را شامل می‌شود و هر کدام فرآیندهای خاص خود را دارند. همان‌گونه که در بخش‌های قبل بیان شد این روش بهترین گزینه برای سفید نمودن دندان‌های شما است که با قابلیت‌های بی‌نظیر خود مزیت‌های بی‌شماری برای شما همراه دارد.

از مهم‌ترین روش‌هایی که در حال حاضر برای بلچینگ دندان کاربرد دارند می‌توان موارد زیر را نام برد.

  1. آفیس بلیچینگ
  2. هوم بلیچینگ

هر کدام از این روش‌ها فرآیندهای خاص خود را داشته و انتخاب اینکه کدام روش برای سفید کردن دندان‌های شما مناسب است بر عهده پزشک شما است. استفاده همزمان از هر دو روش توصیه اغلب پزشکان است چرا که می‌توان به این شکل بهره بیشتری از درمان بلیچینگ برد. علاوه بر مطالبی که بیان شد بهره بردن همزمان از این روش‌ها موجب می‌گردد تا مدت زمان بیشتری از سفیدی دندان‌های خود لذت ببرید چرا که این فرآیندها دوام و ماندگاری بالایی دارند.

ویژگی‌های بارز آفیس بلیچینگ دندان در مشهد

ویژگی‌های بارز آفیس بلیچینگ دندان در مشهد

در این روش از ژل‌های خاصی با نام بلیچینگ استفاده می‌گردد که میزان غلظت بالایی داشته و باید طی مدت زمان کوتاهی بر روی دندان شما قرار گیرند. سرعتی که این ژل‌ها در سفیدی دندان‌های شما دارند بسیار بالا و قابل‌توجه است به‌گونه‌ای که به‌عنوان یک روش کاملاً کاربردی در راستای بهترین بلیچینگ دندان مشهد به شمار می‌روند.

حتماً برای بهره‌مندی از مزیت‌های بارز این روش به سراغ پزشکانی بروید که مهارت کافی را در زمینه بلچینگ دندان دارند زیرا اگر این روش به‌درستی بر روی دندان‌ها انجام نپذیرد ممکن است لثه‌های شما را با حساسیت‌های بسیاری مواجه سازد.

مزیت‌ های روش آفیس بلیچینگ دندان در مشهد

مزیت‌ های روش آفیس بلیچینگ دندان در مشهد

آفیس بلیچینگ به‌عنوان بهترین بلیچینگ دندان در مشهد مزیت‌های قابل‌توجه ای برای شما به همراه دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به اثرات بیشتر و قدرتمندتر آن نسبت به روش‌های خانگی اشاره نمود. شما با این روش می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن نتایج دلخواه خود را دریافت نموده و از زیبایی دندان‌های خود نهایت لذت را برید. همان‌گونه که در بخش‌های قبل بیان نمودیم حین انجام فرآیند بلچینگ دندان از ژل‌های مخصوصی استفاده می‌شود این ژل‌ها می‌توانند از لثه‌های شما محافظت نموده و از وارد شدن هرگونه آسیب به آن‌ها جلوگیری کنند.

ژل‌هایی که برای سفید نمودن دندان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند از مواد پراکسید هیدروژن ساخته می‌شوند که با استفاده از دستگاه‌های خاصی بر روی دندان‌های شما محکم می‌شوند. آفیس بلیچینگ اثرات بسیار بالایی داشته و در طولانی مدت می‌تواند به‌خوبی شما را به نتایج دلخواهتان برساند توصیه داریم به‌سادگی از کنار این روش به‌عنوان بهترین بلچینگ دندان مشهد عبور ننمایید.

مزیت‌ های روش هوم بلیچینگ در مشهد

مزیت‌ های روش هوم بلیچینگ

این روش را با نام بلیچینگ خانگی نیز می‌شناسند. برخی ممکن است زمانی که با این نام مواجه می‌شوند تصور کنند که می‌توانند در منزل خودشان فرآیند بلیچینگ را انجام دهند در حالی که چنین باوری کاملاً اشتباه است. بلیچینگ خانگی نیز همچون آفیس بلیچینگ نیاز به پزشک دارد با این تفاوت که شما پروسه درمانی آن را در منزل خود پشت سر می‌گذارید.

این روش بسیار کاربردی بوده و مراکزی که به‌عنوان بهترین بلچینگ دندان مشهد فعالیت دارند نیز خدمات آن را ارائه می‌نمایند. فرآیندهایی که برای این روش انجام می‌پذیرند اثرات و ماندگاری بالایی دارند؛ اما باید بدانید برای دریافت نتایج بهتر با استفاده از این روش لازم است از پزشکانی که مهارت و تجربه بالاتری دارند بهره ببرید.

نحوه انجام فرآیند بلیچینگ دندان در خانه یا «Home Bleaching»

فرآیند بلیچینگ دندان در خانه

ارائه خدمات هوم بلیچینگ در بهترین بلچینگ دندان مشهد به این صورت است که ابتدا دندان‌پزشک با استفاده از ابزار خاصی یک قالب را از دندان‌های شما تهیه می‌کند. زمانی که قالب موردنظر آماده شد با استفاده از آن یک‌تری پلاستیکی شفاف ساخته می‌شود که کاملاً متناسب با دندان‌های شما است. اساس ساخت این تری‌های پلاستیکی به این شکل است که میان دندان‌ها یک مجموعه فضاهای خالی قرار داده می‌شود تا مواد بلیچینگ حین استفاده از تری‌های پلاستیکی بر روی قسمت‌های آسیب دیده دندان‌های شما قرار گیرند.

دریافت نتیجه با استفاده از روش هوم بلیچینگ نسبت به روش آفیس بلیچینگ نیاز به مدت زمان بیشتری دارد و شما تقریباً بعد از گذشت چندین هفته می‌توانید شاهد سفید شدن دندان‌های خود باشید. پزشکانی که در راستای ارائه خدمات هوم بلیچینگ فعالیت دارند توصیه اکید دارند که‌تری های پلاستیکی را در طول شب بر روی دندان‌های خود قرار داده و صبح آن‌ها را از رو دندان‌ها بردارید.

همان‌گونه که می‌دانید امروزه داروخانه‌ها نیز این تری‌ها را به فروش می‌رسانند اما در این بخش باید به نکته بسیار مهمی اشاره کنیم و آن این است که‌تری هایی که در داروخانه‌ها عرضه می‌گردند دارای غلظتی معادل 10 درصد هستند در حالی که توصیه پزشکان استفاده از تری‌های پلاستیکی با غلظت 16 تا 20 درصد است. تری پلاستیکی با میزان غلظت زیر 10 درصد نمی‌تواند از لثه‌های شما محافظت کند به همین دلیل توصیه داریم برای ساخت این تری‌ها حتماً به مراکزی که به‌عنوان بهترین بلیچینگ دندان مشهد فعالیت دارند مراجعه کنید.

قیمت بلیچینگ دندان در بهترین بلیچینگ دندان در مشهد

قیمت بلیچینگ دندان در بهترین بلیچینگ دندان در مشهد

هزینه بلیچینگ در مراکزی که به‌ عنوان بهترین بلیچینگ دندان فعالیت دارند به عوامل مختلفی وابسته است به همین دلیل است که نمی‌توان در این حوزه نظر قطعی داد. از مهم‌ترین عواملی که در این زمینه اهمیت دارند می‌توان به میزان زردی دندان‌های شما، تعداد جلسات بلیچینگ و روش موردنیاز برای سفید دندان‌های شما اشاره نمود. هر کدام از این عامل‌ها بر روی هزینه نهایی اثرگذار هستند و لازم است بدانید روش آفیس بلیچینگ نسبت به هوم بلیچینگ هزینه بیشتری دارد.

منابع: webmd, health.harvard

بیوتکس

تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند. بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا