زاویه سازی صورتخدمات زیبایی

زاویه‌ سازی صورت در مشهد | بهترین دکتر زاویه سازی فک در مشهد + هزینه و قیمت

5/5 - (1 امتیاز)

امروزه عمل زاویه‌ سازی صورت در مشهد و سراسر دنیا رواج بسیار زیادی یافته است به‌گونه‌ای که می‌توان گفت افراد زیادی خواستار انجام این متد زیبایی هستند. این عمل محبوبیت بسیاری میان آقایان و خانم‌ها داشته و با عنوان مادلینگ چهره نیز شناخته می‌شود چرا که می‌تواند به صورت و چانه‌ها فرم بسیار زیبایی بخشیده و سبب زیبایی و جوان‌سازی پوست نیز شود.

در حال حاضر روش‌های مختلفی برای انجام فرآیند زاویه سازی صورت در مشهد وجود دارند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را به همراه دارند. بهره‌مندی از مزیت‌های هر کدام از این روش‌ها نیاز به انتخاب یک مرکز زاویه سازی معتبر دارد چرا که این مراکز از پرسنل قدرتمندی برخوردار بوده و خدمات آن‌ها کیفیت قابل‌توجه ای دارد. ما در این نوشتار قصد داریم تا به بررسی مزیت‌های زاویه سازی صورت در مشهد پرداخته و شرایط انجام این فرآیند در مراکز زیبایی مشهد را خدمت شما بیان کنیم. از شما خواستاریم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتها ما را همراهی کنید.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت چیست

قبل از بررسی شرایط و مزیت‌های زوایه سازی صورت در مشهد قصد داریم تا به تشریح ساختار این متد زیبایی پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. همان‌گونه که می‌توانید همه انسان‌ها به سمت زیبا شدن تمایل دارند و تمام سعی خود را بر این امر می‌نهند تا بتوانند ظاهری زیبا را برای خود رقم بزنند. چنین ویژگی‌های انسانی موجب می‌شوند تا عدم زیبایی آن‌ها بتواند موجب کاهش سطح اعتمادبه‌نفسشان شود به همین دلیل است که با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه‌های پزشکی متدهای زیبایی متنوعی روی کار آمدند تا بتوانند این سری از نیازمندی‌های عموم انسان‌ها را برآورده سازند.

برخی ممکن است از اندازه چانه خود راضی نبوده و یا فک آن‌ها نامتقارن باشد در چنین شرایطی می‌توان با زوایه سازی صورت این قبیل نارضایتی‌ها را از بین برد. این عمل زیبایی برای رفع عیوب چانه و حالت دادن به صورت‌های شما کاربرد دارد؛ اما باید توسط متخصصین این امر صورت پذیرد تا در ادامه شما را با مشکلات متعددی مواجه نسازد. این متد زیبایی مزیت‌های قابل‌توجه ای برای شما به همراه دارد در صورتی که در انتخاب مراکزی که در این حوزه فعالیت دارند دقت عمل لازم را به کار گیرید. در ادامه به تشریح نکات لازم برای انتخاب بهترین مرکز زاویه سازی صورت در مشهد خواهیم پرداخت.

مزیت‌ های زاویه سازی صورت در مشهد

مزیت‌ های زاویه سازی صورت در مشهد

در این بخش نوشتار خود با عنوان زاویه سازی صورت در مشهد به بیان مزیت‌ها و کاربردهای این متد زیبایی خواهیم پرداخت. زاویه سازی صورت با قابلیت‌های بی‌نظیری که دارد می‌تواند زمینه‌های زیبایی، جوانسازی، اصلاح نمودن زاویه بینی، رفع نمودن غبغب و حالت دادن چانه‌های شما را فراهم نموده و شرایط مطلوبی را پیش روی شما قرار دهد. حالتی که برای صورت پس از انجام این متد در نظر گرفته می‌شود به شکلV بوده و هم‌اکنون در سراسر دنیا نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. این حالت صورت بسیار زیبا بوده و افراد زیادی خواستار تغییر حالت صورت خود به این شکل هستند.

صورت هر انسان دارای نقاط بسیار مهمی است که این نقاط نقش کلیدی را در زیبایی هر فرد دارند. با زاویه سازی صورت مشهد شما می‌توانید این نقاط را برجسته‌تر نمایید تا به این صورت تناسب قابل قبولی میان آن‌ها با دیگر اجزای صورت برقرار گردد. این نقاط شامل زاویه فک، گونه، چانه و خطوط فک می‌شوند که با استفاده از روش‌های خاصی که امروزه روی کار آمده‌اند زاویه سازی می‌شوند. زمانی که این نقاط در تناسب کامل باشند می‌توان حالت بسیار زیبایی را برای صورت مشاهده نمود.

تغییرات صورت با استفاده از عمل زاویه سازی

تغییرات صورت با استفاده از عمل زاویه سازی

شما با زاویه سازی صورت در مشهد می‌توانید تغییرات بارزی را بر روی فک خود ایجاد کنید در واقع می‌توان گفت عمل زاویه سازی برای کشیده‌تر نمودن فک است تا به این طریق فرم این بخش از صورت شما به شکل V دربیاید. براساس مطالبی که تاکنون بیان شد می‌توان گفت این متد زیبایی برای اعمال تغییر در ناحیه فک صورت می‌پذیرد به این شکل که صورت را لاغر نموده و به برجسته سازی گونه و چانه شما می‌پردازد. متد زاویه سازی صورت جنبه درمانی نیز دارد به این صورت که قادر است به درمان نواقصی که طی وقوع برخی حوادث یا مادرزادی در ناحیه فک ایجاد شده‌اند پرداخته و آن‌ها را برطرف سازد.

کاندیدای مناسب برای زاویه‌ سازی صورت در مشهد

افراد کاندید برای زاویه سازی صورت در مشهد

حالت صورت هر فرد باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد تا بتوان عمل زاویه سازی صورت را بر روی آن انجام داد. در واقع می‌توان گفت هر فردی نمی‌تواند متد زیباسازی را انجام دهد تنها افراد خاصی کاندید انجام این عمل هستند. از مهم‌ترین افرادی که می‌توانند زاویه سازی صورت را انجام دهند می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • با افرادی که چانه‌های گرد دارند.
 • افرادی که گونه‌های آن‌ها لاغر است.
 • افرادی که فک آن‌ها مربعی شکل است.
 • خانم‌هایی که حالت فکان ها مردانه است.
 • افرادی که فک آن‌ها دارای خط زاویه نیست.
 • افرادی که فک آن‌ها عریض بوده و پهنای بیشتری دارد.

تشخیص کاندید بودن برای زاویه سازی صورت

تشخیص کاندید بودن برای زاویه سازی صورت

شما طی یک آزمایش ساده می‌توانید متوجه این موضوع که آیا کاندید زاویه سازی صورت در مشهد هستید با خبر شوید. برای این امر کافی است انگشت شست خود را دو طرف صورت قرار داده سپس به سمت گوش‌های خود بکشید. اگر طی انجام این کار حالت صورت شما مطلوب و زیبا بود می‌توانید متد زاویه سازی صورت را انجام دهید زیرا این متد می‌تواند حجم از دست رفته صورت شما را بازگردانده و صورتی زیباتر را برای شما رقم بزند.

کاندیدای نامناسب زاویه سازی صورت

در مقابل افرادی که کاندید زاویه سازی صورت در مشهد هستند افرادی نیز وجود دارند که نمی‌توانند این متد زیبایی را بر روی صورت خود پیاده‌سازی کنند. این افراد به شرح زیر هستند.

 1. افرادی که گردن چاقی دارند.
 2. افرادی که فک آن‌ها کوچک است.
 3. افرادی که صورت‌هایی گرد و چاق دارند.
 4. افرادی پوست آن‌ها دچار افتادگی است.
 5. افرادی که صورت آن‌ها خیلی لاغر یا خیلی چاق است.
 6. افرادی که با معضل عقب رفتگی چانه خود مواجه هستند.
 7. افرادی که گونه‌های آن‌ها کوچک بوده و اندازه مناسبی ندارد.
 8. افرادی که قسمت بالایی صورت آن‌ها باریک‌تر و کوچک‌تر از قسمت پایینی صورتشان است.

انواع روش‌ های زاویه‌ سازی صورت در مشهد

انواع روش‌ های زاویه سازی صورت در مشهد

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه پزشکی روش‌های متفاوتی برای زاویه سازی صورت در مشهد روی کار آمده‌اند که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. لازم است بدانید تشخیص استفاده از هر کدام از این روش‌ها با پزشک معالج بوده و به صلاحدید وی بستگی داد. زمانی که شما به پزشکان فعال در این حوزه مراجعه می‌کنید ابتدا حالت صورت و گردن شما مورد بررسی قرار گرفته سپس تست‌هایی در زمینه حساسیت پوست شما به موادی همچون ژل‌ها صورت می‌پذیرد. از مهم‌ترین روش‌هایی که در حال حاضر برای زاویه سازی صورت مورداستفاده قرار می‌گیرند می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • زاویه سازی صورت با جراحی
 • زاویه سازی صورت با بوتاکس
 • زاویه سازی صورت با تزریق فیلر
 • زاویه سازی صورت با استفاده از نخ
 • زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق چربی

زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق چربی در مشهد

زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق چربی

از بهترین روش‌های زاویه سازی صورت در مشهد می‌توان به تزریق چربی اشاره نمود که به صورت سرپایی صورت می‌پذیرد. در این روش با بی حسی‌های موضعی فرد درد خاصی را حس نمی‌کند و برای عمل چربی‌های اضافی بدن وی گرفته شده و طی فرآیندهای خاصی اماده‌سازی می‌شوند. پس از اماده‌سازی به نواحی که مختص زاویه سازی صورت هستند تزریق می‌گردند.

زاویه سازی صورت با استفاده از نخ در مشهد

زاویه سازی صورت در مشهد با استفاده از نخ

امروزه از روش لیفت صورت با نخ نیز به‌وفور برای زاویه سازی صورت در مشهد استفاده می‌گردد. در این فرآیند ابتدا پزشک معالج قسمت‌هایی را که لازم است نخ از آن‌ها عبور کند را مشخص نموده سپس با استفاده از سوزن‌های نازکی برای این امر مورداستفاده قرار می‌گیرند این نخ‌ها را از نواحی مشخص شده عبور می‌دهد. این نخ‌ها زیرپوست مخفی می‌شوند.

زاویه سازی صورت با استفاده از بوتاکس در مشهد

زاویه سازی صورت با استفاده از بوتاکس در مشهد

در این روش مواد بوتاکس به بخش‌های خاصی از چانه تزریق می‌گردد تا به این طریق چانه کوچک‌تر نشان داده شود. در زاویه سازی صورت با بوتاکس عمل جراحی صورت نمی‌گیرد و شما حین تزریق هیچ‌گونه دردی را حس نمی‌کنید. تزریق بوتاکس برای افرادی که صورتان ها مربعی شکل است بسیار مناسب و به‌عنوان بهترین گزینه پیشنهاد می‌گردد.

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر در مشهد

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر در مشهد

در این روش زاویه سازی صورت در مشهد ماده‌ای با نام فیلر را به قسمت‌های پایینی صورت و گردن تزریق می‌کنند. این ماده با قابلیت‌های بی‌نظیری که دارد سبب خوش‌تراش شدن فک شده و به آن حالتی بسیار زیبا می‌بخشد. این روش عارضه‌ای نداشته و شما پس از تزریق می‌توانید به‌راحتی فعالیت‌های روزانه خود را ادامه دهید.

زاویه سازی صورت با جراحی در مشهد

زاویه سازی صورت با جراحی در مشهد

در زاویه سازی صورت به روش جراحی بیمار به اتاق عمل منتقل شده و عمل‌های جراحی لازم بر روی نواحی موردنظر صورت او انجام می‌گیرند. در این روش بخشی از استخوان فک برش داده شده و به این صورت با استفاده از اره و مته زاویه سازی را انجام می‌دهند.

منابع: discoverradiance, healthline

بیوتکس

تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند. بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا