جوانسازی واژنخدمات زیبایی

عمل واژینوپلاستی در مشهد + تنگ کردن واژن در مشهد

5/5 - (1 امتیاز)

عمل واژینوملاستی در مشهد چیست؟ شاید شما هم نام عمل واژینوپلاستی را شنیده باشید. سؤال اصلی که در این زمینه مطرح می‌شود این است که این عمل چیست و چه کاربردی دارد؟ واژن یکی از اندام‌های شخصی فرد محسوب می‌شود. فرم و شکل آن می‌تواند تأثیر مستقیمی بر روی رابطه جنسی فرد داشته باشد.

به همین دلیل افراد به دنبال راه‌هایی برای زیباسازی آن همچون سفید کردن واژن با لیزر هستند. عواملی نظیر زایمان طبیعی و افزایش سن می‌تواند سبب شود تا فرم واژن تغییر پیدا کند. با این وجود جای هیچ نگرانی نیست. با عمل واژینوپلاستی می‌توانید به هدف خود که جوان‌سازی و تنگ کردن واژن است، برسید.

در توضیح این عمل می‌توان گفت، عمل‌ زیبایی است که در ناحیه واژن انجام می‌شود. این عمل سبب جوان‌سازی، زیبایی و تنگ شدن واژن می‌شود. به‌طور کلی ناحیه واژن را ترمیم کرده و در تقویت عضلات این ناحیه نقش مهم و مؤثری دارد. ناگفته نماند که زیبا سازی واژن تنها کار عمل واژینوپلاستی نیست.

این عمل علاوه بر تأثیری که بر روی زیبایی واژن دارد، به‌نوعی یک عمل درمانی نیز محسوب می‌شود. به‌عنوان مثال می‌تواند اثرات درمانی خوبی بر روی درمان بی‌اختیاری ادرار در بانوان داشته باشد. با ما همراه باشید تا با این عمل و مزایای و معایب آن بیشتر آشنا شوید.

علت شل شدن واژن

علت شل شدن واژن

در ابتدا لازم به توضیح است که در پاسخ به این سؤال که آیا واژن شل می‌شود یا خیر؟ باید گفت بله واژن هم بنا به دلایلی شل می‌شود. شل شدن واژن علائم مختلفی دارد از جمله اینکه سبب خشک و ملتهب شدن دیواره واژن می‌شود. عوامل زیادی هستند که می‌توانند سبب شل شدن واژن شوند.

در بین عوامل مختلف می‌توان از زایمان طبیعی، یائسگی، افزایش سن، کاهش ترشح هورمون استروژن به‌عنوان مهم‌ترین عوامل یاد کرد. برخی از افراد بر این باور هستند که شل شدن واژن تنها سبب کاهش کیفیت رابطه جنسی می‌شود. بهتر است بدانید مورد گفته شده تنها یکی از مشکلاتی است که به‌واسطه شل شدن واژن اتفاق می‌افتند.

از دیگر معایب آن می‌توان به افزایش احتمال بروز بی‌اختیاری ادرار در بانوان اشاره کرد. در خصوص علت ایجاد شل شدن واژن بهتر است بدانید برخلاف تصور بسیاری از اشخاص که فکر می‌کنند، داشتن رابطه جنسی زیاد تنها علت شل شدن واژن است، حقیقت این نیست.

ساختار واژن به صورتی است که خاصیت کشسانی و ارتجاعی دارد. ارتجاعی بودن واژن به این معنا است که بعد از هر رابطه جنسی به حالت اولیه باز می‌گردد. در نتیجه رابطه جنسی نمی‌تواند تأثیر زیادی بر روی شل شدن واژن داشته باشد.

شلی واژن با یکسری علائم و مشکلات دیگر همراه است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد علائم شل شدن واژن می‌پردازیم. از جمله این عوامل می‌توان به این مورد اشاره کرد، بانوانی که دچار شل شدگی واژن هستند رابطه جنسی آن‌ها با درد همراه است و در برخی موارد احتمال خونریزی پس از رابطه جنسی نیز وجود دارد.

بر اثر این مشکل کانل واژن کوتاه و سفت می‌شود. به‌طور کلی می‌توان گفت شل شدن واژن تأثیر زیادی بر روی کاهش احساس تحریک شدگی بانوان در طول رابطه جنسی دارد. سبب بروز ترشحات غیرطبیعی در واژن می‌شود و از طرفی دیگر باعث خارش در ناحیه واژن می‌شود.

تکرار اضطراب تکرر ادرار از دیگر علائم شل شدت واژن است. در برخی موارد هم شل شدن واژن با بی‌اختیاری ادراری همراه می‌شود. احساس کردن سنگینی در ناحیه واژن، سوزش هنگام دفع ادرار، عفونت و درد لگن از دیگر علائم شل شدن واژن هستند.

دلایل انجام عمل واژینوپلاستی در مشهد

دلایل انجام عمل واژینوپلاستی در مشهد

در برخی موارد عواملی نظیر زایمان طبیعی، شل شدن پوست، یائسگی یا افزایش سن می‌تواند سبب گشادی واژن و به‌اصطلاح تغییر فرم آن شود. در چنین مواردی برای رفع گشادی واژن، جوان‌سازی و زیبا سازی آن عمل واژینوپلاستی‌ انجام می‌شود.

در توضیح بیشتر در مورد این عمل و استفاده از آن باید گفت برخی از افراد به دلیل حساسیت‌هایی که بر روی پوست و اندام خود دارند، یا به دلیل بهبود کیفیت رابطه جنسی خود به دنبال روش‌هایی برای تنگی و جوان‌سازی واژن هستند. بهترین پیشنهاد برای این اشخاص عمل واژینوپلاستی است.

انجام این عمل محدودیت خاصی ندارد‌. بانوانی که به هر دلیلی از شکل و ظاهر واژن خود رضایت ندارند می‌توانند از این عمل استفاده کنند و هیچ مانعی برای آن‌ها وجود ندارد. انجام این عمل زیبایی سن و زمان خاصی ندارد. همان‌گونه که توضیح داده شد همه افرادی که تمایل به زیبا سازی واژن خود دارند می‌توانند از این عمل استفاده کنند.

ناگفته نماند که برخی از متخصصان در این زمینه معتقدند که انجام عمل در برخی از روزها بهتر از دیگر روزها نتیجه می‌دهد. در توضیح بیشتر می‌توان گفت این افراد معتقدند که برای اثر دهی بهتر و بیشتر باید عمل واژینوپلاستی را یک تا پنج روز اول بعد از پایان قاعدگی انجام داد.

مراحل انجام عمل واژینوپلاستی در مشهد

مراحل انجام عمل واژینوپلاستی در مشهد

قصد انجام هر عملی را که داشته باشید، به جهت حفظ سلامت بیمار و اطمینان بیشتر قبل از عمل یک سری آزمایش‌هایی از شخص گرفته می‌شود. عمل واژینوپلاستی با وجود اینکه برای جوان‌سازی و تنگ کردن واژن استفاده می‌شود، از این قاعده مستثنا نیست. برای انجام این عمل نیز باید آزمایش‌های مربوطه را به‌طور کامل انجام دهید.

از جمله آزمایش‌های مربوطه می‌توان به آزمایش با هدف بررسی سلامت رحم اشاره کرد. علاوه بر مورد گفته شده قبل از انجام عمل با استفاده از تجهیزات ازمایشی میزان و غلظت انعقاد خون در شخص را بررسی می‌کنند.

همچنین برای اطمینان پیدا کردن از این موضوع که شخص باردار نباشد و همچنین اطمینان از نبود جفت داخل رحم از فرد داوطلب عمل زیبا سازی واژن سونوگرافی گرفته می‌شود. بررسی سطح ویتامین D در شخص و همچنین آزمایش تیروئید و هپاتیت از دیگر آزمایش‌هایی است که قبل از عمل واژینوپلاستی از بیمار گرفته می‌شود.

در خصوص علت و ضرورت انجام این آزمایش‌ها لازم به توضیح است که همه این آزمایش‌ها به جهت افزایش کیفیت عمل انجام می‌شود. این موضوع به‌درستی نشان‌دهنده ضرورت انجام همه آن‌ها به‌طور کامل است.

پس از انجام تمام آزمایش‌های مربوطه که بهتر است تحت نظر پزشک متخصص انجام شود، در صورت نبود مشکل شخص می‌تواند عمل خود را انجام دهد. پس از تمام مراحل مقدماتی و آماده سازی شخص برای انجام عمل به اتاق عمل برده می‌شود.

در اتاق عمل پزشک مربوطه جهت انجام عمل می‌تواند از بیهوشی یا بی‌حسی موضعی استفاده کند. هدف از بیهوشی یا بی‌حسی موضعی این است که در طول عمل شخص احساس درد نداشته باشد.

مزایا تنگ کردن واژن و مراقبت‌های بعد از آن

مزایا تنگ کردن واژن در مشهد

همان‌گونه که توضیح داده شد عمل واژینوپلاستی به جهت زیبا سازی واژن انجام می‌شود. در طی این عمل بافت و عضلات واژن که از یکدیگر فاصله گرفته‌اند، به روش‌های مخصوصی دوباره به یکدیگر نزدیک می‌شوند. در اثر نزدیک کردن عضلات به یکدیگر مقداری پوست اضافه ایجاد می‌شود.

پوست اضافه را از قسمت پشتی از واژن جدا می‌کنند. به‌طور کلی عمل واژینوپلاستی در کنار جوان‌سازی و تنگ کردن واژن مزایای دیگری هم دارد. از جمله دیگر مزایای این عمل می‌توان به محکم شدن ماهیچه‌ها و عضلات ناحیه واژن اشاره کرد. از طرفی دیگر سبب افزایش میل جنسی می‌شود.

مشکلاتی نظیر بی‌اختیاری ادرار که ممکن است در اثر شل شدن واژن به وجود بیایند را نیز رفع می‌کند. جدای از این با بهبود شکل ظاهری واژن در خانم‌هایی که بر روی واژن خود حساس هستند، سبب بالا رفتن اعتمادبه‌نفس می‌شود.

برای تنگ کردن واژن تمام ماجرا انجام عمل نیستگ بهتر است بدانید برای اثربخشی بهتر و بیشتر این عمل باید به نکات زیادی توجه داشته باشید. با توجه به حساس بودن ناحیه تناسلی مراقبت‌های بعد از عمل از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود.

لازم به توضیح است که مراقبت‌های بعد از عمل واژینوپلاستی برای همه افراد یکسان نیست. برای اشخاص مختلف مراقبت‌های متفاوتی مورد نیاز می‌باشد.

در این قسمت لازم به توضیح است که مراقبت‌های هر شخص با توجه به روشی که برای جوان‌سازی و تنگ کردن واژن استفاده کرده است مشخص می‌شود.

از جمله مهم‌ترین نکاتی که بعد از عمل جراحی واژینوپلاستی باید به آن توجه داشته باشید، دقت به رعایت بهداشت شخصی است. با توجه به حساسیت واژن و باز بودن زخم‌ها در چند روز اول بعد از انجام عمل با کوچک‌ترین مورد احتمال بروز عفونت وجود دارد.

این موضوع به‌درستی نشان‌دهنده اهمیت رعایت کردن بهداشت شخصی پس از انجام عمل است. مورد بعدی که باید به آن اشاره کرد، مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک طبق ساعت و زمان گفته شده است.

معمولاً بعد از این عمل برای شخص داروهایی نظیر آنتی‌بیوتیک تجویز می‌شود. به جهت جلوگیری از بروز مشکل و تسریع در روند درمان باید داروها را در زمان درست مصرف کنید.

به خاطر داشته باشید که بعد از عمل واژینوپلاستی بهتر است از شستن واژن با استفاده از صابون خودداری کنید. شستن زخم با صابون اصلاً توصیه نمی‌شود. از طرفی دیگر‌ بهتر است پس از شستن واژن ناحیه خیس شده را با کمک باد ملایم سشوار خشک کنید.

رعایت این نکته تأثیر زیادی بر روی جلوگیری از بروز عفونت دارد. بهتر است بعد از عمل به‌صورت دراز کشیده استراحت کنید و از نشستن‌های طولانی‌مدت که به واژن فشار وارد می‌کند، خودداری شود. پوشیدن لباس‌زیر تنگ بعد از عمل به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود.

سخن پایانی

به‌عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به عمل واژینوپلاستی که یک عمل برای جوان‌سازی و تنگ کردن واژن است بیشتر آشنا شدید. دانستید که تنها فایده این عمل جوان‌سازی و تنگ کردن واژن نیست. مورد گفته شده تنها یکی از مزایای آن می‌باشد. از دیگر مزایای آن می‌توان به تقویت عضلات واژن، درمان بی‌اختیاری ادرار و… اشاره کرد.

منابع: clevelandclinic, webmd

بیوتکس

تیم قوی نویسندگان بیوتکس متشکل از افراد کارشناسی است که مسلط به جنبه‌های مختلف مسائل پزشکی هستند. بدین شکل شما از بابت صحت و اعتبار مطالب بارگذاری شده نیز مطمئن خواهید بود و می‌توانید با توجه به نکات مطرح شده در آن‌ها در مورد عمل زیبایی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا